Задать город Кременчуг по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Скрябин в Кременчуге - 1

Скрябин

Кременчуг, 29 января 2015 г, 19:00
Городской Дворец Культуры Городской Дворец Культуры
бульвар Пушкина, 2
Кременчуг
+380445905555
Продажа закрыта
Скрябін! 25 років!! Кременчук!!!1 лютого, Скрябін буде святкувати ювілей - 25 років, в Міському Палаці Культури!На святкування запрошені усі!Драйвове трьохгодинне шоу з улюбленими піснями, та тими, які майже неможливо знайти в стандартному трек-листі виступів.«Скрябін» — український музичний гурт. Як правило, музику гурту поділяють на «старий» (приблизно до 2003 року) та «новий» періоди.«Скрябін» є першим україномовним гуртом у жанрі альтернативної електроніки. Протягом часу існування його склад неодноразово змінювався. Станом на сьогодні гурт видав сімнадцять студійних альбомів, два збірники, дев'ять макси-синглів, один концертний альбом та багато інших музичних проектів.Точкою відліку заснування групи «Скрябін» вважається дата 29 червня 1989 року.До наших днів у «Скрябіна» були різні періоди, під час яких склад учасників групи неодноразово змінювався.Наразі, цей склад є незмінним протягом декількох останніх років.

Заказать и купить билеты на Скрябин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Скрябин в Кременчуге состоится 29 января 2015 г, 19:00, Городской Дворец Культуры.

Скрябін! 25 років!! Кременчук!!!
1 лютого, Скрябін буде святкувати ювілей - 25 років, в Міському Палаці Культури!
На святкування запрошені усі!

Драйвове трьохгодинне шоу з улюбленими піснями, та тими, які майже неможливо знайти в стандартному трек-листі виступів.

«Скрябін» — український музичний гурт. Як правило, музику гурту поділяють на «старий» (приблизно до 2003 року) та «новий» періоди.

«Скрябін» є першим україномовним гуртом у жанрі альтернативної електроніки. Протягом часу існування його склад неодноразово змінювався. Станом на сьогодні гурт видав сімнадцять студійних альбомів, два збірники, дев'ять макси-синглів, один концертний альбом та багато інших музичних проектів.

Точкою відліку заснування групи «Скрябін» вважається дата 29 червня 1989 року.

До наших днів у «Скрябіна» були різні періоди, під час яких склад учасників групи неодноразово змінювався.

Наразі, цей склад є незмінним протягом декількох останніх років.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber