Задать город Кременчуг по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды в Кременчуге

Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды

Кременчуг, 20 апреля 2017 г, 19:00
Городской Дворец Культуры Городской Дворец Культуры
бульвар Пушкина, 2
Кременчуг
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди. Це унікальне явище культурної спадщини українського народу. Вона має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах. В концертних програмах капели беруть участь оркестрова група, квартет бандуристів та вокально-інструментальний квінтет. Самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках України та за її межами. З великим успіхом проходили гастрольні виступи капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині. Основою репертуару були і залишаються українські народні пісні. Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.


Заказать и купить билеты на Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды в Кременчуге состоится 20 апреля 2017 г, 19:00, Городской Дворец Культуры.

Концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди.

Це унікальне явище культурної спадщини українського народу.

Вона має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах.

В концертних програмах капели беруть участь оркестрова група, квартет бандуристів та вокально-інструментальний квінтет.

Самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках України та за її межами. З великим успіхом проходили гастрольні виступи капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині.

Основою репертуару були і залишаються українські народні пісні.

Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber