Задать город Кременчуг по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Французское Ретро. История Любви в Кременчуге

Французское Ретро. История Любви

Кременчуг, 23 ноября 2016 г, 19:00
Городской Дворец Культуры Городской Дворец Культуры
бульвар Пушкина, 2
Кременчуг
+380445905555
Продажа закрыта
"...Рardonne -moi ce caprice d'enfant,Pardonne-moi, reviens moi comme avant,Je T'aime trop, et je ne peux pas vivre sans Toi..." (с) Mireille Mathieu Кожна історія у цьому житті, все по-справжньому щире - починається з серця, з теплого сонячного світла у ньому, з квітів, які немов сад навесні, розквітають в душі... Все починається з Кохання, тому що, де є Кохання - там починається життя. Справжнє мистецтво, як і справжнє життя, теж, неодмінно, починається з Кохання, з надхнення, яке з'являється тільки від щирих, теплих, світлих почуттів в серці,.. Та тільки те, що від серця - все то є справжне, не підробне... Все то є Кохання! Французьке Ретро - це неймовірно чуттєвий напрямок музичного мистецтва, наповненний романтикою, почуттями, Коханням! Найвідомішими артистами цього напрямку були: Едіт Піаф, Мірей Матьє, Ів Монтан, Джо Дассен, Шарль Азнавур, Сідні Беше, Даліда, Сальваторе Адамо... У Гранд-Мюзіклі "Французьке Ретро. Історія Кохання" ми представляємо тільки найкраще з цього напрямку музичного мистецтва, неймовірно талановитих та професійних артистів, яскраве та чуттєве шоу, наповнене романтикой, почуттями та Коханням!


Заказать и купить билеты на Французское Ретро. История Любви можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Французское Ретро. История Любви в Кременчуге состоится 23 ноября 2016 г, 19:00, Городской Дворец Культуры.

"...Рardonne -moi ce caprice d'enfant,
Pardonne-moi, reviens moi comme avant,
Je T'aime trop, et je ne peux pas vivre sans Toi..."
(с) Mireille Mathieu

Кожна історія у цьому житті, все по-справжньому щире - починається з серця, з теплого сонячного світла у ньому, з квітів, які немов сад навесні, розквітають в душі... Все починається з Кохання, тому що, де є Кохання - там починається життя.

Справжнє мистецтво, як і справжнє життя, теж, неодмінно, починається з Кохання, з надхнення, яке з'являється тільки від щирих, теплих, світлих почуттів в серці,.. Та тільки те, що від серця - все то є справжне, не підробне... Все то є Кохання!

Французьке Ретро - це неймовірно чуттєвий напрямок музичного мистецтва, наповненний романтикою, почуттями, Коханням! Найвідомішими артистами цього напрямку були: Едіт Піаф, Мірей Матьє, Ів Монтан, Джо Дассен, Шарль Азнавур, Сідні Беше, Даліда, Сальваторе Адамо...

У Гранд-Мюзіклі "Французьке Ретро. Історія Кохання" ми представляємо тільки найкраще з цього напрямку музичного мистецтва, неймовірно талановитих та професійних артистів, яскраве та чуттєве шоу, наповнене романтикой, почуттями та Коханням!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber